טיפול במערכת העיכול ושיקומה
 
קל לעיכול

טיפול

באילו מקרים אנו מטפלים

אם את/ה סובל/ת מבעיה במערכת העיכול, נשמח לסייע לך להתגבר עליה.

בין המצבים הבריאותיים בהם אנו מטפלים, נכללים: מעי רגיז/ש (IBS), שגשוג יתר של חיידקים במעי הדק (SIBO), דלקות וכיבים בקיבה, הליקובקטר פילורי, קרוהן קוליטיס (IBD) ועוד.
אנו מתמחים בבעיות עיכול מורכבות, גם (ובמיוחד) אם לא נמצא להן מענה הולם במסגרת הרפואה המערבית ובמסגרות טיפול אלטרנטיביות שונות. 

איך נראה הטיפול

קל לעיכול היא קליניקה אינטגרטיבית המתמחה בטיפול בבעיות של מערכת העיכול. אנו מבינים לעומק את התהליכים המתרחשים במערכת ומתמחים באינטגרציה (שילוב) של כלים ממגוון עולמות טיפוליים, הכוללים: צמחי מרפא, תוספים, כל הקשור לעולם חיידקי מערכת העיכול, תזונה, אורח חיים וגם רפואה מערבית. המשמעות היא שאנו ננהל ונרכז את כל היבטי הטיפול שלך – נבין מה השתבש במערכת, נתאים תוכנית טיפול שתשלב את כל הכלים הנ"ל, לעתים נפנה אותך לרופא עם הנחיה לבצע בדיקות מסוימות, נבחן יחד המלצות רפואיות אם ניתנו, נחליט יחד על הטיפול הטוב ביותר ועוד.

בנוסף, אנו מאמינים בקליניקה בעבודת צוות ושלכל מטופל/ת מגיע להרוויח את הטוב מכל העולמות. על כן, בעוד שלכל מטופל/ת בקליניקה יש את המטפלת שמלווה אותו/ה באופן אישי, אנו דנים על כל מטופל ומטופלת לפחות פעם בחודש בישיבת צוות – סוקרים יחד את ההתקדמות ומחליטים על השלבים הבאים. באופן זה כל מטופל ומטופלת בקליניקה נהנים מהידע, הניסיון והמומחיות של כל הצוות. 

למי מתאים הטיפול

מדובר בתהליך של עבודה משותפת כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.
התהליך יכלול שינוי בתזונה, הרגלי אורח חיים ולעתים גם לקיחת תוספים, לכן הוא מתאים רק למי שיש את המוטיבציה והמוכנות לבצע שינויים בתחומים אלה.

בקיצור, התהליך מתאים למי שבא/ה לעבוד ומוכנ/ה לצאת מאזור הנוחות, להשקיע זמן בעבודה על לקראת ההחלמה, להיות מעורב/ת, אחראי/ת ולהיות בקשר רציף עם המטפל/ת כדי לשפר את איכות החיים.

אם את/ה בשל/ה לתהליך כזה, נשמח ללוות אותך לכל אורך הדרך.
נשמח לשמוע על מצבך האישי ולבדוק כיצד נוכל לעזור לך לשוב לאורח חיים נוח, קליל ובריא, ולהשיב לך את השליטה בחיים.
* טופס ליצירת קשר נצמא בתחתית העמוד

אופן הטיפול ומחירים

הטיפולים מבוצעים דרך הזום.

נתחיל מתהליך אבחון כדי להכיר אותך לעומק, ומיד אחריו נתחיל לעבוד בפורמט חודשי קבוע, שכולל ניהול של כל היבטי הטיפול והתקדמות בתהליך.

תחילת הטיפול – תהליך אבחון

מטרתו להכיר אותך לעומק, על מנת להבין מה מקור הבעיה ומה תהיה אסטרטגיית הטיפול שאיתה נצא לדרך. לפני הפגישה הראשונה תתבקש/י לשלוח בדיקות רלוונטיות שעשית עד כה ולענות על שאלון קצר.

תהליך האבחון כולל:

 • פגישת תשאול: תחקור מעמיק של המצב מרגע ההתפרצות ועד היום, כולל היסטורית טיפולים ופרטים נוספים על אורח החיים שלך.
  בשונה מקליניקות רבות, לרוב לא ניתן המלצות חותכות בסיום פגישת התשאול, זאת מכיוון שאנו דוגלים בעבודת צוות. לאחר פגישה זו המטפלת שלך תציג את המקרה בישיבת צוות פנימית של הקליניקה, במסגרתה נחליט יחד על אסטרטגית הטיפול. באופן זה אנו מבטיחים שכל מטופל/ת שמגיעים לקליניקה זוכים ליהנות מהידע של כל המטפלים/ות והטיפול יהיה הטוב ביותר שרק ניתן.
 • נבין האם יש בדיקות שלא נעשו, שיכולות לסייע לשפוך אור על המצב ולדייק את הטיפול.
 • נחליט על פרוטוקול טיפול ראשוני ונבין איזה צמחים, תוספים או תרופות יכולים לסייע בפתרון הבעיה.
 • לאחר מכן תהיה לך עוד פגישה קצרה עם המטפלת שלך, שאורכה כרבע שעה, בה היא תציג בפניך את מסקנותינו ואת האסטרטגיה שאיתה נצא לדרך. 
 • מכיוון שתהליך האבחון עמוס מאוד, בנושא התזונה נעסוק במפגש הבא (כלומר נקדיש לו חלק משמעותי מחודש הליווי הראשון).

במידה שנחליט לשלב צמחים/תוספים, נמצא עבורך את המתאימים והמשתלמים ביותר באתרים מוכרים כמו Amazon ו- iHerb, לך ישאר רק להזמין אותם. קליניקת "קל לעיכול" לא עושה רווח על תוספים למטופלים על מנת שלא לערב אינטרסים כלכליים בבחירת הטיפול המתאים.

בקצרה – תהליך האבחון כולל שתי פגישות: ארוכה לצורך תשאול + קצרה שבה תוצג לך אסטרטגית הטיפול. 

עלות תהליך האבחון היא 650 ש"ח
* האבחון מתומחר בנפרד מחודשי הליווי

ליווי חודשי

כשבוע לאחר האבחון נתחיל לעבוד בפורמט קבוע, במסגרתו נתקדם בתהליך טיפולי שיותאם אישית עבורך. נבצע שינויים, התאמות ודיוקים באמצעות תזונה, תוספים, צמחי מרפא ועבודה מול הרופא במידת הצורך.

כל חודש יכלול:

 • ניהול רצוף של כל היבטי הטיפול, הכולל גם זמינות ומתן מענה בין הפגישות – מענה רציף לשאלות ולבעיות לאורך החודש באמצעות המייל, ומענה טלפוני למקרים דחופים.
 • פגישת אסטרטגיה – אורכה 45-60 דקות
  נבחן את ההתקדמות ונבצע שינויים והתאמות באסטרטגיה הטיפולית.
 • פגישת מעקב ודיוק – אורכה 15-30 דקות
  נוודא את ישום נקודות המפתח להצלחה בטיפול, נעסוק בגורמים משלימים כגון ניהול סטרס, פעילות גופנית, אורח חיים ועוד, ונהיה כל הזמן עם אצבע על הדופק.

עלות הליווי היא 890 ש"ח לחודש

מהו משך הטיפול?

זוהי שאלץ מיליון הדולר, והתשובה הכי כנה ומקצועית שאנו ב"קל לעיכול" יכולים לתת היא שאיננו יודעים.
כל מטופל/ת הם עולם ומלואו ומה שעבד לאחד, לא תמיד יעבוד לאחרת, ולכן זה יכול לקחת זמן. מערכת העיכול היא אחד האיברים הכי מורכבים בגוף, ועם כל הידע שצברנו עד היום, עדיין רב הנסתר על הגלוי.
אנו נעשה את הטוב ביותר, נלך אתך יד ביד לכל אורך הדרך ונהפוך את העולם כדי למצוא פתרון, עד שנגיע לשיפור המיוחל. זו ההבטחה הכי כנה שניתן לתת וההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו. אנו כן יכולים לומר שמכיוון שמערכת העיכול היא דבר מורכב יש להיות מוכנ/ה לתהליך שייערך מספר חודשים, אך אין דרך לדעת ולהבטיח כמה

אם את/ה מרגיש/ה שהגיע הזמן לצאת למסע הזה, לפתור את הבעיה, לשקם את מערכת העיכול ולהרגיש טוב אחת ולתמיד, צוות הקליניקה ואני נשמח לסייע לך. בבקשה מלא/י את השאלון הקצר שבקישור הזה כדי שנבחן את מידת התאמתך לתהליך אצלנו ונחזור אליך בהקדם.