טיפול במערכת העיכול ושיקומה
 
עומרי אריאל

טיפול

באיזה מקרים אני מטפל

אם את/ה סובל/ת מבעיה במערכת העיכול, אשמח לסייע לך להתגבר עליה.

בין המצבים הבריאותיים בהם אני מטפל, נכללים: מעי רגיז/ש (IBS), דלקות וכיבים בקיבה, הליקובקטר פילורי, קרוהן קוליטיס (IBD) ועוד.
אני מתמחה בבעיות עיכול מורכבות, גם (ובמיוחד) אם לא נמצא להן מענה הולם במסגרת הרפואה המערבית ובמסגרות טיפול אלטרנטיביות שונות.

בטיפול אני משלב את הכלים והידע המעודכנים ביותר ממגוון עולמות טיפול, ביניהם: רפואה מערבית, תזונה, צמחי מרפא, פרוביוטיקות, תוספים ייחודיים ועוד. באמצעות השילוב ניתן לרדת לעומק הבעיה, לזהות את השורש שלה ולהתאים את המענה המתאים ביותר, שיביא לשיפור משמעותי במצב.

למי מתאים הטיפול

מדובר בתהליך של עבודה משותפת כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.
התהליך יכלול שינוי בתזונה, הרגלי אורח חיים ולעתים גם לקיחת תוספים, לכן הוא מתאים רק למי שיש את המוטיבציה והמוכנות לבצע שינויים בתחומים אלה. במקרים רבים מדובר בשינויים משמעותיים, שיצריכו השקעת זמן ומוכנות להתנסות בפעילויות, תזונה והרגלים חדשים, ולעתים גם להיפרד מישנים.
בקיצור, התהליך מתאים למי שבא/ה לעבוד ומוכנ/ה לצאת מאזור הנוחות, להשקיע זמן בעבודה על תזונה והרגלים, להיות מעורב/ת, אחראי/ת ולהיות איתי בקשר רציף כדי לשפר את איכות החיים.
אם את/ה בשל/ה לתהליך כזה, אשמח ללוות אותך לכל אורך הדרך.
אשמח לשמוע על מצבך האישי ולבדוק כיצד אוכל לעזור לך לשוב לאורח חיים נוח, קליל ובריא.
* טופס ליצירת קשר נצמא בתחתית העמוד

מחירים

אופן הטיפול שלי הוא תהליך מסודר, הכולל מעקב, דיוקים וכיוונונים תמידיים. הוא כולל פגישות זום וגם מעקב וקשר ביניהן, התאמות ככל שידרש, מתן משימות, עבודה עצמית ועוד. לכן, המודל והתמחור הוא לפי תקופות של התהליך (לפי חודש ליווי) וכולל:

חודש ראשון – התנעת התהליך – בחודש זה נעשה את הדברים הבאים:

 • פגישת זום ארוכה למטרת אבחון. בפגישה זו נדבר על כל התסמינים, ההיסטוריה (כולל טיפולים קודמים שניסית) וגם תספר/י לי על אורח החיים שלך. מטרתה לאבחן את מקור הבעיה ולבנות תכנית עבודה עם אסטרטגיה ראשונית. בסוף פגישה זו נבין מהם הצעדים שיש לעשות על מנת להתחיל את תהליך ההחלמה, עליהם נרחיב במפגשים הבאים. כמו כן, אם יש בדיקות שיכולות לסייע להבין יותר לעומק את המצב, אסביר לך עליהן וכנ"ל על תוספים שיכולים לסייע.
 • פגישת זום מקיפה נוספת שתוקדש לנושא התזונה. בפגישה זו נבין מה כדאי לאכול וממה להימנע. בנוסף, נעבור על שגרת היום שלך, נחשוב ביחד על רעיונות לדברים שניתן להכין ונבנה תפריט מתאים. הכל בשיתוף והתאמה אליך, אני לא מחזיק תפריטים במגירה :).
 • מלבד לכל הנ"ל נהיה בקשר לאורך החודש כדי לוודא שנכנסת כמו שצריך לעניינים.
 • זמינות לשאלות ופתרון בעיות במידת הצורך

עלותו של החודש הראשון היא 870 ש"ח

חודש שני והלאה – התקדמות בשלבי התהליך השונים, התאמות, שינויים, כיוונונים ותחזוקה

 • מפגש זום חודשי
 • מעקב תמידי שלי לאורך החודש על התקדמות התהליך וביצוע התאמות כנדרש
 • ביצוע התאמות בתפריט
 • התאמת וכיוונון התוספים
 • ביצוע משימות שעליהן החלטנו במפגש ובתקשורת שבין המפגשים
 • תמיכה לאורך החודש, הכוללת פתרון בעיות ומענה לאתגרים
 • תקשורת באמצעות: SMS, מייל וטלפון (אם לא אקבל ממך עדכונים בין הפגישות – צפי/ה לנזיפה! 😉 )

מהחודש השני והלאה, עלותו של כל חודש היא 500 ש"ח

מכיוון שמדובר בתהליך, החבילה הראשונית כוללת שלושה חודשי טיפול רצופים (חודש ראשון + 2 חודשים נוספים), אחריהם התשלום יבוצע על כל חודש בנפרד.

משך הטיפול

יש לקחת בחשבון כי מדובר בתהליך ולכן טיפול משמעותי, שיביא לתוצאות משמעותיות, לרוב יימשך מספר חודשים.
כמטפל, הדבר שהכי משמח אותי זה לראות מטופל/ת שמצבם השתפר באופן משמעותי וכבעל עסק אני מאמין שאין דבר חשוב יותר בקליניקה ממטופל/ת מאושר/ת.
עם זאת, כיוון שכל אחת/ד סובלים מבעיה שונה וכל גוף מגיב אחרת, יהיה זה לא מקצועי לתת הערכת זמן עוד לפני שהתחלנו בעבודה משותפת.
ההבטחה שלי היא שאהיה שם לצדך ולא ארפה עד שנמצא את הפתרון הנכון למצבך.

אם את/ה מרגיש/ה שהגיע הזמן לצאת למסע הזה, אשמח ללוות ולסייע לך בתהליך.